Silvia Lidajova

Mgr. Silvia Lidajová

člen nášho tímu

HR Senior konzultantka, lektorka a psychologička s viac ako 20 ročnou praxou v oblasti riadenia ľudských zdrojov prevažne v medzinárodnom prostredí.

Je absolventkou psychológie na Trnavskej univerzite a svoju kariéru začínala v oblasti poradenskej psychológie a krízovej intervencie.

Absolvovala niekoľko dlhodobých výcvikov, vrátane:
Systemického prístupu ku klientovi, Tréningového a rozvojového manažérstva a výcviku podľa transformačného modelu Virginie Satirovej pre pomáhajúce profesie.

Od roku 2001 pôsobí v oblasti riadenia ľudských zdrojov a špecializuje sa na personálne a kariérne poradenstvo, s dôrazom na osobnostný rast a rozvoj ľudí.

V rokoch 2003 – 2006 pracovala pre pivovarnícku skupinu Heineken na Slovensku na pozícii manažéra pre nábor. Úspešne zaviedla metódu Asssessment/Development Center pri výberoch a následnom rozvoji zamestnancov, vytrénovala interný tím hodnotiteľov.

Následne pôsobila ako Vedúca oddelenia vzdelávania a rozvoja ľudských zdrojov v spoločnosti Slovnaft, člen skupiny MOL, kde realizovala úspešné projekty ako Growww07 zameraný na získanie, výber, prípravu a stabilizáciu hodnotných mladých a kvalifikovaných zamestnancov a komplexný rozvojový program GO TOP.

V rokoch 2009 – 2014 pracovala v medzinárodnej spoločnosti IBM Slovensko na pozícií Partner ľudských zdrojov, poskytujúc konzultácie v oblasti ľudských zdrojov pre manažérov a zamestnancov.

Od roku 2013 do mája 2015 pracovala v spoločnosti Zebra Group, s.r.o. ako konzultant, poradca, kouč a lektor.

Od roku 2015 je Silvia majiteľkou a riaditeľkou spoločnosti HR Master, kde pokračuje v poskytovaní konzultačných, koučingových a lektorských služieb v oblasti riadenia ľudských zdrojov a rozvoja osobností. Jej bohatý profesijný profil a skúsenosti ju robia významnou postavou v oblasti HR a kariérneho poradenstva.

Vo VERUM Centre sa venuje hlavne témam rešpektujúcej komunikácie a rozvoju zdravej sebaúcty. Spolupracovala na obsahu programu pre Výnimočné mamy. Jej obľúbenými témami a workshopmi sú: Komunikácia s rešpektom v záťažových situáciách, Ako efektívne komunikovať s deťmi v digitálnej dobe a Ako efektívnejšie komunikovať s teenagerom.

Náš tím